Меню
Дніпро, вул. Янтарна, 69
Наша адреса:
Дніпро, вул. Янтарна, 69
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 08:00 - 18:00
  • Сб-Нд - 9:00 - 18:00
  • ***** *****
  • На сайті замовлення приймаємо цілодобово без вихідних

Гарантії

Умови гарантії

Магазин «Текноком» офіційно продає сертифіковану теплотехнічну продукцію вітчизняних та зарубіжних виробників. Гарантію на товари надають самі українські заводи-виробники або представництва іноземних компаній в Україні. Всі умови гарантій вказуються у відповідній супровідній документації виробників. При купівлі товару уточнюйте усі питання, що стосуються умов, у менеджерів магазину.

Магазин від себе видає датований документ, який підтверджує термін початку гарантійних зобов'язань виробника.

Гарантійне обслуговування виробники забезпечують своїми силами або за допомогою своїх авторизованих сервісних центрів. Ми допомагаємо своїм покупцям вирішити проблему гарантійного та сервісного обслуговування, підказуючи контакти.

При покупці обов'язково перевірте комплект товару відповідно до супровідної технічної документації, огляньте товар стосовно збереження зовнішнього вигляду та відсутності механічних зовнішніх пошкоджень. Після приймання вироби магазин вже не зможе прийняти претензії з приводу зовнішнього вигляду і збереження товару.

Повернення товару

Протягом 14 днів від дати продажу ви можете повернути куплений товар, якщо він ще не був у використанні і не був змонтований. При цьому повинні бути дотримані Умови повернення товару.

Для повернення покупки відправте заявку нашому менеджеру на пошту info@teknocom.ua, приклавши:

  1. Скан-копію паспорта виробу (сторінка з зазначенням модель і серійний номер)
  2. Скан-копію витратного документа нашого магазину з датою покупки.